Ukrayna’da bakan yardımcılarıyla kahvaltı ve tiyatro ziyareti, açık artırmaya çıkarıldı

Ukrayna’da bakan yardımcılarıyla kahvaltı ve tiyatro ziyareti, açık artırmaya çıkarıldı

Ukrayna devlet alımları projesi ProZorro, Ukrayna İçişleri Bakan Yardımcısı Anastasiya Deyeva ile kahvaltının ve Enerji Bakan Yardımcısı Natalya Boyko ile tiyatro ziyaretinin 3.8 dolardan açık artırmaya çıkarıldığını duyurdu.

ProZorro’nun Facebook hesabından yapılan açıklamada, 24 yaşındaki Deyeva ve 27 yaşındaki Boyko ile ilgili açılan açık artırmaların bir hayır organizasyonu olduğu kaydedilirken 28 Haziran’a kadar süreceği belirtildi.

Anastasiya Deyeva instagramda paylaştığı fotoğraflarla instagram fenomeni olma yolunda

 

Açıklamada, “Bu açık artırmalardan elde edilecek tüm paralar, Sinir Cerrahisi Enstitüsü’nün çocuk kliniğine suni solunum makinelerinin alımı için kullanılacak” dendi.

Ukrayna İçişleri Bakanı Arsen Avakov geçtiğimiz ekim ayında, Avrupa entegrasyonu işlerinden sorumlu yardımcı görevine 24 yaşındaki Anastasiya Deyeva’yı getirmişti. Bu atama, genç kadının yaşı ve internetteki açık fotoğrafları yüzünden ülkede geniş yankı uyandırmıştı. Avakov, Deyeva’nın özel kontrol ve birkaç mülakattan geçtiğini belirterek, “Deyeva, bazı konularda benden daha üstün” diye açıklamıştı.

Kampanya için facebook adresi 

Kaynak:sputniknews.com

Comments

comments

Previous «
Next »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir