Nerdeyse Bedavaya Tatil yapmak İster misiniz?

Nerdeyse Bedavaya Tatil yapmak İster misiniz?

Tatil Zamanı Yaklaşıyor Bütün kış çalıştınız Tatil sizinde Hakkınız Peki bu tatilde hem farklı yerler farklı kültürler görmek isteyeceksiniz peki bunun yanında tatilinizi neredeyse bedavaya yapmak istermisiniz işte dünyanın en ucuz tatil yerleri.

Avarua, Cook Adaları

Resmi olarak bu adalar – Yeni Zelanda’nın  parçası, ancak kuzey-doğu^dan  Yeni Zelanda’ya uzaklıkları 2008 km olduğu için biraz uzak kalıyor:)) Adaların Maldivler ve Şeysellerden aşağı kalır yanı yok Bu adada bir ay kiraladınız bir evin maliyeti 130 $(466 lira)

Ayrıca Yerli halk turistler tarafından şımarık değiller bir yılda buraya en fazla 100.000 yabancı turist geliyor karşılaştırma yapmak gerekirse Meşhur Amerika adası Hawaii’ye bir yılda 8 milyon turist gidiyor

Bu adada eşsiz sahillerinde yürüyüş yapıp Balinaları izleyebilir berrak sularına dalabilirsiniz

Cesky Krumlov, Çek Cumhuriyeti

Bu güzel şehir bohemia çek eyaletinde yeralmakta bütün şehir en büyük ortaçağ kalesi nereydeyse 3 öğün yemek maliyeti 20 $(72 lira) ve kiralık daire aylık maliyeti 400 $ (1433 lira)  rafting için ideal bir yer şehirin kenarından Vltava nehri geçiyor. Tek pürüz Halk turistleri pek sevmiyor.

Ko-Ton Sai, Kamboçya

Bu Kamboçya’nın güneyinde küçük bir adadır. ormanda ve plajlar bir cennet. Birkaç balıkçı aileleri hariç yaşayan hemen hemen hiç kimse yok  burada bir kulübe bulup dünyadan uzakta mağaraları keşifetmek balık tutmak sizi rahatlatacaktır 5 dolara(18 lira) balıkçılar sizin için ziyafet masası kuracaktır.

Guanajuato, Meksika

Burada mükemmel daire aylık $ 150-200(538 lira) için kiralanabilir, Bir bardak bira ve sinema bileti 1 dolar (3.5 lira)

İnci Adaları, Panama

Bir zamanlar Dünyanın en kötü korsanlarının saklandığı bu yer şimdi ise cennetten bir köşe

ayda 300 $(1075 liraya) sahil kenarında muhteşem bir ev kirayabilirsiniz

Agonda, Goa, Hindistan

Sahilde fille binmek için izin verilen bu yerde 0.6 dolara bunu gerçekleştirebilirsiniz ayrıca 1 şişe  şarap 0.5 dolara satın alıp güneşin batışını sahilde izleyebilirsiniz.

Veliko Tırnovo, Bulgaristan

Dünyanın yaşabilir şehirleri arasında 18 olmuş bu şehir tarihten ve cenneten bir köşe hatta Redditte 1 kadeh şarapın 0.5 dolar olduğu duydukları için uzun bir tartışma vardı bilen bilir Bulgaristan şarapları çok güzeldir 0.5 dolara burada bir kadeh şarap içebilirsiniz….0.80 leva yani aşağı yukarı 1.5 lira Kamenitza veya eşsiz bulgar biralarından tatabilirsiniz.

Burada aylık 200 $(717 liraya) bir daire kirayabilirsiniz Tavsiye ederiz unutulmaz bir tatil olacak sizin için

Ho Coc Plajı, Vietnam

Vietnam’ın güney-doğu kıyısı yağmur ormanı 11.000 hektar olduğu gerçeği ile ünlüdür. Ve bu belki de dalış ve sualtı avcılığına Asya’da en iyi yerdir.

Burada aylık 150-200 $ yerel halk ile içiçe yaşabilirsiniz.

CCAY Plajı, Arnavutluk

Arnavutluk güney ucu – sakin bir yaşam için mükemmel bir yer. küçük kasaba ve Butrint Milli Parkı yakınında. İklim – Akdeniz, yerel ürünler – Zeytinyağı ve mandalina. Komşu Yunanistan, İtalya veya Hırvatistan’da aksine, çok ucuz: bir bira şişesi başına 90 sent, konut maliyeti – $ aylık 100-120.

Kaynak:fishki.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Previous «
Next »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir