Dark Dizisi 2.sezon Onayını Aldı

  • damapika
  • 15 ago
  • 0

Dark Dizisi 2.sezon Onayını Aldı.

Netflix’in son dönemdeki en iyi dizilerinden Dark, 2. sezon onayını aldı. 

Orijinal dizi ve filmleriyle bizleri mest ettiren Netflix’in Aralık ayındaki en iddialı işlerinden birisi kuşkusuz Alman yapımı dizi Dark‘tı.


 

dark,dark netfix

İlk bakışta Stranger Things’le olan benzerliği göze çarpan dizinin 1 Aralık’ta yayınlanmasının ardından oldukça güçlü geri dönüşler alırken gelen duyumlara izlenme olarak yüksek rakamlara ulaştı. Dizinin aldığı bu reaksiyon Netflix’i de mutlu etmiş olacak ki The Hollywood Reporter’ın haberine göre Dark, ilk sezonun yayınlanmasının üzerinden kısa bir zaman geçmişken 2. sezon onayını aldı.

Dark 2. Sezon 2018 İçerisinde Yayınlanabilir

Netflix’in ilk orijinal Alman yapımı işi olan Dark, ilk sezon konusu ise şöyle:

Dünyanın gözü iki küçük çocuğun kaybolduğu, bir Alman kasabası olan Winden’dadır… Çocukların kaybolması, dört aile arasındaki karmaşık ilişkileri ve yaşanan çifte hayatları ortaya çıkarır. Her biri bir saatlik, on bölümden oluşan dizide, izleyici gizemli bir şekilde aynı kasabada 1986 yılında yaşanan olaylara sürükleniyor.

Senaryosu Jantje Friese tarafından yazılan ve Baran bo Odar tarafından yönetilen gizem dolu drama dizisi Dark‘ın kadrosunda Geçtiğimiz Şubat ayında düzenlenen 89. Akademi Ödülleri’nde, Yabancı Dilde En İyi Film kategorisinde aday gösterilen Danimarka yapımı Land of Mine filmiyle tanınan 20 yaşındaki Louis Hofmann‘ın yanı sıra Anna König, Roland Wolf, Louis Hofmann ve Jördis Triebel gibi isimler eşlik ediyor.

Dizinin 2. sezonunun 2018’in son çeyreğinde geleceğini öngörebiliriz.Kaynak:filmloverss.com

Comments

comments

Previous «
Next »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir