Az bilinen en iyi yabancı diziler

  • damapika
  • 16 ago
  • içerik
  • 140 Views

Az bilinen en iyi yabancı diziler

Az kişinin bildiği ama en iyi yabancı diziler

Az kişinin bildiği ama gerçekten güzel olan kendini izlettiren en iyi yabancı dizileri sizler için derledik.

The Leftovers 

The Leftovers Hakkında:

2014 yılında başlayıp 2017 yılında final yapan dizi 3 sezondan oluşuyor, sezon başına 10 bölümden oluşan dizi İmbd’de 8.2 gibi  bir puana sahip Dünya nüfusunun yarısının bir anda yok olduğunu düşünün, sabah kahvaltı hazırladınız çocuğunuz anne çay dökermisin? dedi çayı döktünüz geri döndünüz çocuğunuz yerinde yok bir anda yok olmuş,  markette alışveriş yaptınız kasiyer gözünüzün önünde bir anda yok olmuş buharlaşmış,uçmuş bu insanlara ne oldu? işte bunu size sorduran dizi bu dramı içinize kadar işletiyor işin rengi sonradan değişiyor öyle olaylar oluyor öyle ters köşe yapıyor ki sizi bu dizi içinizde bir yerde yer ediyor size söylemeden edemeyeceğim güzeller güzeli Liv Tyler gibi bir oyuncu dizide yer alıyor.

The Leftovers dizi fragmanı:

Для плеера требуется установить Flash PlayerThe OA

The OA Hakkında:

2016 Yılında başlayan dizi 2.sezon 2018 şubat ayı içerisinde izleyicileri ile buluşacak ilk sezon baya bir izlendi baya bir kafa karıştırıcı oldu imdb‘de 7.8 gibi bir puanı olan dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor.

“Prairie” küçükken görme yeteneğini kaybetmiş genç ve güzel bir kız. Bir anda kaybolması ile birlikte bütün ülke ayağı kalkıyor polisler, tv, medya heryerde onu arıyor ama bir türlü bulamıyorlar. Üzerinden geçen 7 yıl sonra geri dönüyor ama bu sefer farklı bir şekilde gözleri kör olan kızımızın gözleri açılmış, 7 yıl boyunca neredeydi? neden gelemedi? ne yaptı? bu soruları sorarken o ilk başta anlatmak istemese de sonradan anlatmaya başlıyor o anlattıkca sizde büyük bir merak ve heyecan ile diziyi izliyorsunuz ve emin olun 2.sezonu iple çekiyorsunuz neyse ki içinde bulunduğumuz ay içinde 2.sezonu yayınlanmaya başlanacak.

The OA dizi fragmanı:

Для плеера требуется установить Flash Player

 

The end of the f***ing world

The end of the fu***ing world Hakkında:

2017 Yılında başlayan dizi 8 bölümden oluşuyor İmdb’ye göre 8.3 gibi baya yüksek bir puanı var dizinin şuan için 1 sezonu mevcut, 2. sezonun çekilip çekilmeyeceği hakkında bir açıklama yapılmadı. Ama böylesine başarılı bir dizinin 2. sezonu hakkettiğini düşünüyorum. Yönetmenin açıklamasına göre dizi sadece 1 sezon olarak düşünülmüş 2. sezon işin içine hiç katılmamış. Ama hikaye buna uymuyor ve sosyal medyadan devamlı baskı yapan 2.sezon isteyen izleyecileri karşısında yönetmen ne yapacağını bilemediğini söylüyor. bana göre 2.sezon gelir çünkü dizi çok acayip bir yerde bitti. Konusuna gelirseK ikiside 17 yaşında olan James ve Alyssa farklı gençlerdir kendi yaşıtları gibi davranmazlar karşılaşmaları da zaten başka bir olay neyse olayın büyüsü bozulmasın izleyin seveceksiniz.

The end of the fu***ing world dizi fragmanı:

Для плеера требуется установить Flash Player

 

Utopia

Utopia Hakkında:

2013 ve 2014 yılları arasından yayınlanan dizi 2 sezondan oluşuyor sezon başına 6 bölümden oluşan dizinin İmdb puanı 8.5 gibi yüksek bir puanı var. Dizi bir grup gencin başından geçen akılalmaz olaylardan bahsediyor, dizideki renk uyumu ve müzikler efsane, fazla söze gerek yok izleyin seveceksiniz. Bu arada “where is jessica hyde”?

Utopia dizi fragmanı:

Для плеера требуется установить Flash PlayerMindHunter

Mindhunter Hakkında:

2017 yılında başlayan dizinin 1.sezonu 10 bölümden oluşuyor 2.sezon onayı alan dizinin çekimlerine 2018 yılında başlanacak.

İmdb‘de 8.6 gibi baya yüksek bir puan alan dizi sizi baya saracak dizi polisiye  sevenler için bulunmaz bir kaynak Mindhunter, seri katilleri ve onların profillerini çıkarma sürecini işliyor ve ilgi ile izlettiriyor.

Mindhunter dizi fragmanı:

Для плеера требуется установить Flash Player

 

Comments

comments

Previous «
Next »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir