25 adet iphone x ile evlenme teklifi etmek

  • reji
  • 2 ago
  • 0

25 adet iphone x ile evlenme teklifi etmek

Reddedilemeyen evlenme teklifi 25 iphone x ile

Olay Çin’in shenzen kentinde gerçekleşti. Çin diyince aklınızda soru işaretleri olmuş olabilir ama bu adamın aldığı telefonlar tamamen gerçek. Kız arkadaşı için farklı bir evlenme teklifi planı yapan Chen Ming (parayı bulmuş zengin arkadaş) isimli video oyunu tasarımcısı arkadaş para elinin kiri diyerek tam 25 adet iphonex ile kız arkadaşına evlenme teklif etti (yiyosa teklifi kabul etme).

25 adet iphone x ile evlenme teklifi etmek

Henüz çin’de piyasaya çıkmamış olan iphonex i önceden sipariş veren çinli arkadaş iphonex piyasaya düştüğü gibi telefonları alıp sürprizini yapmaya koyuldu. 25 adet telefonu kalp şeklinde dizip ortasına evlilik yüzüğünü yerleştiren chen’in kız arkadaşı bu sürprizi gördüğünde çok şaşırdı(niye 30 tane deil chen ayın hergünü farklı bi telefonu kullanacaktım).

Evlilik teklifinden sonra 25 adet iphonex in tek kişinin kullanımı için fazla olduğunu farkeden çift, (köyün muhtarı ile anlaşarak köye cami yaptırmaya karar verdi) telefonları organizasyonda yardım eden arkadaşlarına dağıtmaya karar verdi (bilseydik organizasyona bizde katılırdık bizi niye çağırmadın hacı).

Çinde sosyal medyada büyük ilgi gören evlilik teklifi meraklılar tarafından neden bir araba almadı yada ev taksidine girmedi gibi sorulara maruz kaldı. Çin’de 1 adeet iphone x fiyatı 8388 yuan dan başlarken çinli arkadaşımız chen 25 adet iphone x e ortalama 210.000 yuan ödemiş oldu. yani 31.500 dolar gibi bir meblağaya tekebbül etmekte (doların kaç para olduğunu bilmiyolar galiba). Çok farklı ve pahalı bir teklif olduğu kesin. Chen ve kız arkadaşına mutlulular diliyoruz.

 

kaynak:bigpicture.ru

Comments

comments

Previous «

Bana seni gerek seni...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir